"Květinka Litvínova, květiny pro radost"


Vítáme Vás na stránkách Květinky P+H (Litvínov). Snažíme se o to , aby jste byli s námi vždy spokojeni a stále se k nám vraceli. Nabízíme květiny denně čerstvé a v té nejlepší kvalitě. Dle přání zákazníka vážeme květiny svatební, slavnostní, smuteční, dětské k promoci apod. Jsme rádi, že se na nás zákazníci obracejí i se specifickými požadavky jako jsou květiny s cigaret, se zeleninou a ovocem. Zakomponujeme do kytice různé dárečky dle Vašeho přání.

Je toho mnoho co Vám můžeme nabídnout a jsme rádi, že naši zákazníci mají v naši práci důvěru a odcházejí od nás spokojeni - to je náš cíl! Sledujeme pravidelně nejmodernější trendy v oblasti aranžování a vázání květin. Najdete nás v Litvínově na Osadě - na konečné tramvaje. Těšíme se na Vaší návštěvu a věřte, že se budeme snažit, aby květiny od nás byly vždy nejkrásnější. Jsme tu pro Vás již od roku 1997.


Ukázky


Info


Spustili jsme tuto prezentaci. Jsme tu pro Vás a proto máte nyní možnost prohlédnout si naší nabídku přímo. Květiny připravujeme i na přání stačí nás kontaktovat.
 

Květinka Litvínov Vám nabízí:


Zdarma

Doručení květin nad 500,- po městě zdarma a ostatní dle domluvy.


» » O nás recenze, květinka

 

Chválí nás:

D.: Nádherné květiny!
N.: Překvapivě rychle doručeno!
A.: Spokojenost!

 

 

GoPay, platební karty

© 2021 Insion